Listopad 2016

19 listopada o godz.17:00 w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha" w Krakowie przy ul. Konopnickiej 26, odbędzie się  jubileuszowa XXV aukcja charytatywna "Wielkiego Serca" na rzecz wychowanków ze Specjalnego  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Krakowie im. Jana Matejki. Gospodynią wieczoru będzie pani Anna Dymna, a gościnnie wystąpi Szymon Nehring.
Przed aukcyjna wystawa prac: 12 - 18 listopada w Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. św. Wawrzyńca 15.

Zapraszam do licytacji mojego obrazu ofiarowanego na tę aukcję!

 
Maj 2016

W Galerii RIO w Krakowie przy ul. Św. Jana 2, odbędzie się moja wystawa rysunku syntetycznego pt. "Tempera, tusz i kawa" , na której zaprezentuję blisko 50 prac.
Na wernisaż wystawy zapraszam 5 maja o godz. 18:00
Wystawa potrwa do 1 czerwca.

 
Kwiecień 2016

16 kwietnia o godz.17:00 w Muzeum Sztuki Współczesnej w Warszawie, odbędzie się charytatywna aukcja dzieł sztuki "Dorota" na leczenie onkologiczne Doroty Rżysko. Zapraszam do licytowania mojej pracy pt. "Zawiązana".


Marzec 2016

13 marca 2016 w warszawskim hotelu Sheraton, odbędzie się 7 ART FRESH FESTIVAL. 
Do tegorocznej edycji zakwalifikowało się 100 artystów z całej Polski.
Zapraszam na swoje stoisko z pracami.


Luty 2016

20 lutego o godz.17:00 w krakowskim hotelu Qubus przy ul. Nadwiślańskiej 6, Fundacja "Krzysiek Pomaga Pomagać" organizuje charytatywną aukcję prac na rzecz chorych chłopaków: Kacpra Turaczyka i Karola Tomasika. W programie wystąpią: Grupa Pod Budą, Marek Bałata, Marek Raduli oraz organizator koncertu Ryszard Styła z grupą Spectrum Session. Na aukcji będzie można wylicytować jedną z moich prac.


Listopad 2015

21 listopada o godz.17:00 w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha" w Krakowie przy ul. Konopnickiej 26, odbędzie się XXIV aukcja charytatywna "Wielkiego Serca" na rzecz wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Krakowie. Przed aukcyjna wystawa prac: 9 - 14 listopada w Domu Polonii, Rynek Główny 14.
Zapraszam do licytacji mojego obrazu ofiarowanego na aukcję. Cena od 100 PLN!Czerwiec 2015

Od 25 czerwca do końca wakacji, w Teatrze Barakah w Krakowie przy ul. Paulińskiej 28, można oglądać zbiorową wystawę prac pt. A4, gdzie m.in. zaprezentuję kilka swoich czarno-białych rysunków, związanych z tematyką teatralną.


Maj 2015

W dniu 15 maja 2015 o godz. 18, zapraszam na otwarcie wystawy moich prac pt."Dzieła Różne". Wystawa rysunku i malarstwa w Galerii "Rozmaitości" w Domu Kultury Podgórze w Krakowie, ul. Sokolska 13 potrwa do 13 czerwca br.

----------------------

W tym roku zgłosiłem 5 swoich prac na 42. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2015”. Uruchomiona została Galeria Wirtualna, w której prezentowane są prace zgłoszone przez artystów. Spośród tych prac, w wyniku głosowania Internautów, zostanie wybrany jeden obraz, który – niezależnie od werdyktu jury – zostanie włączony do wystawy pokonkursowej.


Marzec 2015

Moje prace zostały zakwalifikowane do kolejnej edycji ART FRESH FESTIVAL. To artystyczne wydarzenie pomyślane jako festiwal sztuki, w swojej formie odnosi się do corocznych imprez organizowanych w amerykańskich miastach. Istotą wydarzenia jest prezentacja oraz sprzedaż prac artystów, bez pośrednictwa galerii i agentów. W tym roku będzie można spotkać 65 artystów, reprezentujących różnorodne techniki artystyczne: malarstwo, rysunek lub rzeźbę. Ubiegłoroczny Art Fresh Festival odwiedziło ponad 1500 osób. Więcej informacji: www.artfreshfestival.pl
Partnerzy AFF: Sheraton Warsaw Hotel, American Friends in Warsaw, Unicef, Magazyn Sztuk,Warsaw Voice. Patroni medialni: TVP Kultura, Radio Kampus. Wsparcie: Touchof Art, Personal Art, Rynek i Sztuka, Silver Tape.
15 marca 2015 (niedziela) w godz. 12-19, Sheraton Warsaw Hotel, ul. B. Prusa 2
Zdjęcia z AFF w zakładce: Fotografie.


Luty 2015

Nowy Rok i nowa wystawa.

Zapraszam do Klubu Dziennikarzy "Pod Gruszką" na swoją wystawę malarstwa i rysunku, która po części nawiązuje do bogatej historii tego miejsca. Miejsca, mającego m.in. tradycje malarskie, literackie, muzyczne no i konsumpcyjne, jako że mieściły się tu: kawiarnia Sauera, restauracja Ziemiańska i do dziś działa słynna restauracja "Pod Gruszką".

Nazwa kamienicy znana była już w poł. XVI w. w wersji łac.-niem. jako "Sub Pira". To tu Baltazar Fontana wykonał najpiękniejsze w Krakowie barokowe sklepienie. Bywały tu m.in. królowa Jadwiga i królowa Marysieńka Sobieska. Kawiarnię Sauera chętnie odwiedzała ówczesna bohema artystyczna, m.in. T. Boy-Żeleński, W. Tetmajer, L. Rydel, 
S. Wyspiański, J. Malczewski, Kossakowie czy V. Hofman. Po II w. świat. artystyczne tradycje tego miejsca na nowo odżyły.  Można było tu spotkać m.in.: L. J. Kerna, T. Śliwiaka, S. Mrożka.
Od 1959 r. działał tu krakowski klub jazzowy Helikon, gdzie grał m.in. K. Komeda.

Zapraszam do kącików: satyryczno-teatralnego, satyryczno-malarskiego "Ku pamięci Mistrzom", satyryczno-muzycznego i satyryczno-konsumpcyjnego.

Wernisaż wystawy:20 lutego o godz. 19:00
O godz. 20:00 koncert Eli Kulpy w nowym repertuarze.
Wystawę można oglądać do końca marca.
Adres: Klub Dziennikarzy "Pod Gruszką" Kraków ul. Szczepańska 1

Zdjęcia z wernisażu w zakładce: Fotografie.

 
Listopad 2014

15 listopada o godz.17:00 w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha" w Krakowie przy ul. Konopnickiej 26, odbędzie się XXIII aukcja charytatywna"Wielkiego Serca" na rzecz wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Krakowie.
Przed aukcyjna wystawa prac: od 9 - 14 listopada w Domu Polonii, Rynek Główny 14.
Zapraszam do licytacji mojego obrazu. Cena od 100 PLN!

 
Październik 2014

W terminie: 23-26 października, w hali EXPO w Krakowie przy ul. Galicyjskiej 9, odbędą się
18. Międzynarodowe Targi Książki. W czasie trwania Targów zaprezentuję 10 dużych pasteli.
Wystawa nosi tytuł "INSPIRACJE  vol. 1 - Moje Książki".
Zapraszam do Sali seminaryjnej Lwów C w godz. 10-17

Zdjęcia dostępne są w zakładce "Fotografie".

----------------------

W terminie: 25-26.10,zapraszam na swoje stoisko w czasie trwania kolejnej edycji Festiwalu Podróżniczego TRAVENALIA 2014. Festiwal odbędzie się w Krakowie przy ulicy Krupniczej 33, w budynku Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Wystawa nosi tytuł "INSPIRACJE  vol. 2 - Moje Podróże".

Zdjęcia dostępne są w zakładce "Fotografie".

---------------------

W dniach 4 i 5 października w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się druga edycja NH Fest,podczas której odbędzie się wiele wydarzeń artystycznych; m in. otwarcie wystawy obrazów Zdzisława Beksińskiego ze zbiorów Muzeum w Sanoku, koncerty, happeningi, warsztaty artystyczne i Targi Sztuki.
Zapraszam na swoje stoisko nr 11, gdzie zaprezentuję swoje rysunki, malarstwo oraz autorskie Główki - Ołówki.

 
Wrzesień 2014

W Galerii Atelier/SCKM  (dawna Synagoga Poppera) w Krakoawie przy ul. Szerokiej 16, 11 września o godz.19.00 odbędzie się wernisaż mojej wystawy malarstwa pt."RAJ UTRACONY".
Wystawa podzielona jest tematycznie na 6 części: RAJ, DOM, HEDONIZM, MILITARYZM, EKSPLOZJA , ODRODZENIE.
Wystawa potrwa do 30 września.

Zdjęcia dostępne są w zakładce "Fotografie".


Lipiec 2014

W najbliższy weekend 18-20 lipca w godz. od 10 do 20 na Rynku Głównym w Krakowie, odbędą się kolejne w tym roku Targi Kolekcjonerskie, gdzie będzie można obejrzeć ok. 50 moich prac.


Czerwiec 2014

W dniu 15 czerwca w godz. od 10 do 19, odbędzie się siódma edycja Podgórskich Targów Rzeczy Wyjątkowych. Zapraszam na swoje stoisko z pracami do namiotu rozbitego w Krakowie na placu Niepodległości, koło budynku „Korony”!

 

Kwiecień 2014

Miło mi poinformować, iż od 24 kwietnia do 24 maja w SZUWARY CAFÉ w Krakowie, ul. Zabłocie 33, będzie można oglądać wystawę kilkudziesięciu moich rysunków pt. "Kradzież myśli". 
Na wernisaż wystawy zapraszam 24 kwietnia o godz. 18:14.
Zdjęcia dostępne są w zakładce "Fotografie".

 

Luty 2014

Kilkaset różnych przedmiotów w tym m.in. jeden mój obraz pt. "Stary balast w Nowy Rok" będzie można wylicytować podczas charytatywnej aukcji, która rozpocznie się 10 lutego o godz. 18.30 w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony będzie na wsparcie Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka. W trakcie uroczystej Gali wystąpią zespół Motion Trio oraz Zespół Teatru Żydowskiego z Warszawy, ze spektaklem "Kamienica na Nalewkach” w reżyserii Szymona Szurmieja i Gołdy Tencer.